Shadow Nightmares
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cosmic shame 4 fame!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Auditore's villa

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 6:43 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Tera

Tera


Брой мнения : 142
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:01 pm

И те пристигнаха. Тера влезе в една голяма зала като започна да се оглежда и да се върти
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:03 pm

В залата имаше стълби нагоре.Всъщност тази зала беше коридорът пред вратата.
Езио отиде в 1 офис близо до входа и застана пред един макат.Той започна да го оглежда и да мисли в какво да финансира.Това беше малък макет на селцето.
Върнете се в началото Go down
Tera

Tera


Брой мнения : 142
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:06 pm

Тера се радваше на голямото имение макар че по дрехите и да личеше че тя небеше от простолюдието а беше доста богата. Тя се спря за минута като го погледна и каза
- Аз съм Тера, Принцесата на елфите...
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:08 pm

-Езио Аудиторе да фирензе.Няма да се сърдя ако ми забравиш името на доста хора им се случва
Езио каза това без да отлепя очи от макета.Той маркира магазина за оръжия и борни,а след това отиде при Тера
Върнете се в началото Go down
Tera

Tera


Брой мнения : 142
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:09 pm

- Не съм човек - каза тя като седна на един стол
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:10 pm

-Нима не бях забелязъл
Езио си послужи тук леко с сърказъм
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:15 pm

Двамата си седяха спокойно и си лафеха, докато не се чу нещо. Беше зареждане на пистолет. И то доста добър калибър. Colt M1911A1. Пистолета се подаваше от сенките.. Просто от тъмното, а след него излезе и тяло. Това беше Шадоу. Той беше облечен в мафиотския си костюм и каза:
-Здрастиии. К'фо прайш бе тюфлек.. - загледа гостите и каза:
-До колкото разбрах ти си Езио или Ецио.. или нещо такова.. - после изпука леко вратът си и каза:
-Мога ли да знам, защо ми поръчаха да те убия.. И не се опитвай да ме атакуваш или да бяхаш.. иначе ще има BOOM BOOM BOOM. Gonna shoot you right DOWN! - и го загледа любопитно.
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:29 pm

Езио го посочи с пръст и каза
-Кой смее да ми взема работата.Само аз мога да бъда наеман да убия някой.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:32 pm

Шадоу го погледна.. и каза:
-Виж к'во.. не са ме наели.. дадоха ми някви кинти и ми казаха твоето име. Аз го правя само за удоволствието... - след което бутна козирката на шапката си с дулото на патлака и каза:
-Все пак... аз съм Сянката.. този, който може да те убие без да разбереш, че е там.. но реших да си поговорим.. Примерно... Готов ли си да умреш? - след тези думи дулото отново беше насочено право към главата на Ецио. Сенчестия го гледаше от тъмницата и каза:
-Ще има ли някой, на който ще липсваш или да свършвам с това?
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:35 pm

-Езио не Ецио.Поне ми запомни името.
Той се засмя гръмко и каза:
-Омг кфо е тва на челото ти бе бро.
На челото му пишеше "System Error"
Езио извади 1 трева свита от Шадол и запоали.Той се закашля и каза:
-Ох мен дис ис осъм
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:38 pm

Проблема беше, че не пишеше System Error, защото той беше просто сянка.. и нищо не можеше да го докосне, освен ако той не иска. Натисна спусъка и тревата просто.. се пръсна. Шадоу го погледна и каза:
-Сори, ама тва лайно ми разваляше въздуха... беше некачествено.. къде го намери? В кенефа си? - след тези думи гръмна няколко пъти Е...Ебал съм му мамата и име и каза:
-Виж сега.. не си по-бърз от куршум, за това си ранен в рамото, бедрото и... оная раота.. за да не умреш.. може би.. - след тези думи сянката започна да се изпарява и каза:
-Ей ся ще дойде твоя човек.. - и се изпари през стената.. точно като сянка..
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyНед Май 08, 2011 9:41 pm

-Да ама не точно.Ами тази трева я взех от джоба ти да кажем.Тая трева е твоята.Когато той стрелна изведнъж зениците на Езио съвсем леко се разшириха и той избегна 2 от 3 bullet-a.Единият му дерна леко рамото
-Ол холи шит какво беше това забога.Някакво ново оръжие ли.

ПП:Мисля,че забравяш нещо.Айде изиграй пак играта и тогас идвай ме стреляш.
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 10:26 am

Езио премигна 2-3 пъти.След това още 2-3 пъти и бавно избледна и изчезна.Той всъщност беше на предишното си място в офиса пред макета и гледаше постройките.
Върнете се в началото Go down
Tera

Tera


Брой мнения : 142
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 11:54 am

Тера се засмя като ракопляска и каза
- Какво хубаво шоу найстина тук сте големи маистори...
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 11:57 am

-Той ли.Той е просто един дребен ганкстер който се напушва нищо повече.Не се залъгвай аз също съм просто обикновен човек.
Езио излезе от кабинета и отиде до Тера.
-Е госпожице Тера ела да си избереш стая.
Етзио тръгна нагоре по стълбите
-Ако си харесаш някоя просто кажи.Моята стая е таванската стая.Там е най-тихо и спокойно.Ако ти трябва нещо може там да ме търсиш.
Върнете се в началото Go down
Tera

Tera


Брой мнения : 142
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 12:00 pm

Тя тръгна с него като започна да оглежда стайте и говореше
- Амммм.... на мен ми трябва някоя... хубава, слънчева, просторна стая с красив изглед навън
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 12:02 pm

-Тук почти всички са такива.
Езио продължи да върви като от време на време я изчакваше да погледне някоя стая и пак продължаваше.
Върнете се в началото Go down
Tera

Tera


Брой мнения : 142
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 12:04 pm

- Ама трябва и да е на високо... с чист въздух но да не е студено... - продължаваше тя
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 12:07 pm

Езио изведнъж спря и я погледна с периферия.
-Хммм.Ела с мен.
Езио забърза и се качи на 3-тия етаж който беше последният,а след това следваше неговата стая 4-тия.
На 3-тия етаж имаше само 2 стаи,но бяха много красиви.И в 2 те стаи имаше големи легла послани с позлатени чершафи.На перваза имаше цветя и имаше доста добра гледка от прозореца.
Върнете се в началото Go down
Tera

Tera


Брой мнения : 142
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 12:10 pm

Тера се зарадна като тръгна към стаите но след това се спря и погледна едната стая подозрителтно след това другата и каза
- Амм коя да избера - като започна да си върда ушичките замислено
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 12:11 pm

-Разликата в 2-те стаи е само в цветята.В едната има розови в другата сини цветя.Въпрос на вкус.Е ще ме извиниш ли имам малко работа в моята стая.
Върнете се в началото Go down
Tera

Tera


Брой мнения : 142
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 12:14 pm

Тера кимна с глава това на неяния принцески език означаваше че той е свободен и след това тя си каза на глас
- Ъмм роклята ми е синя тогава ще отида в стаята със сини цветя - като се запъти на там
Върнете се в началото Go down
Ezio Auditore

Ezio Auditore


Брой мнения : 160
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 12:17 pm

Езио изтина на бързо горе.Той отключи дървената врата и влезе в стаята.Стаята беше мрачна с едно единствено прозорче.Нямаше никаква разтителност в нея(цветя).Не беше много подредена.Леглото му беше неоправено,а почти навсякъде имаше листи.Имаше и едно голямо бюро на което имаше една лампа химикал и листи.
Той седна на един стол и започна да пише нещо по листите.
Върнете се в началото Go down
Tera

Tera


Брой мнения : 142
Join date : 08.05.2011

Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa EmptyПон Май 09, 2011 12:22 pm

Тера отиде до леглото като седна на него поклаги се два три пъти за да види дали е меко а след това каза
- Тази стая е малко празничка нека да я обзаведем - като си бръкна в ракавела и изкара един огромен рубин
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Auditore's villa Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Auditore's villa   Auditore's villa Empty

Върнете се в началото Go down
 
Auditore's villa
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shadow Nightmares :: Градът :: Домовете :: Tuscany-
Идете на: