Shadow Nightmares
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cosmic shame 4 fame!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Малкото езерце

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyЧет Май 19, 2011 9:24 pm

Кофти .. Хвана я на тясно ..
- Амии аз нали си обикалях.. ии видях една пеперуда.. ии започнах да я гоня. Ама тя полетя нависоко.. ии аз за това се качих на дървото.. обаче то падна.. ии за това станах цялата в листа.. А това, че ти си бил тук не го знаех. Някакво съвпадение е. Аз просто си годех пеперудата.. - започна да се обяснява Нео.
По-глупаво оправдание не можа да си измисли, но се опитваше да запази в тайна факта, че тя е онова черно хвъркато конче, което по между другото и говори. Странно .. Как ли не беше забелязал приликата /или направо еднаквостта/ в гласовете?! Ама и по-добре.. Иначе щеше да се наложи да обяснява как конете се превръщат в хора.. Странна работа..
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyЧет Май 19, 2011 9:58 pm

Той се доближи и ръцете му изненадващо я прегърнаха. Шадоу се усмихна и каза:
-Така ли, Нео? - след тези думи последва и страстна целувка, а езичето му се оплете с нейното. Той я погледна и каза:
-Още щом те видях.. тази черна коса е точно като гривата на нео, тези очи.. същите са.. този глас.. не спира да кънти в главата ми.. Влюбих се в Пегас, а то се оказа че е най-красивото момиче, което съм срещал... не знам дали можеш да го обясниш, но поне.. можеш да ми кажеш.. искаш ли да си играем на някоя палава игра?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 3:10 am

- Чакай малко .. ама ти как рабра, че...
И още преди да довърши думите си последва целувката.
Целувка .. ъъ влюбен .. в пегас .. Нео определено много се обърка. Дали не трябваше да си седи във формата на пегас ?! Тогава нямаше да е толкова объркващо .. ама шанс. Вече се беше показала и като човек.
Сега просто гледаше Шадоу, като премигваше на парцали и дори не можа да отговори на последния му въпрос.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 6:29 am

Той я загледа и каза:
-Опа.. извинявай за рязкото ми действие - но нахално не я пускаше от прегръдките си. Усмихна се и каза:
-Толкова си красива... Разкажи ми нещо за себе си.. - след тези думи се усмихна и я загледа в очите.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 10:38 am

Нео се усмихна неловко и започна да разказва:
- Ами.. Както вече се досети, аз съм онова летящо черно нещо, което хората наричат пегас. Онази форма си ми е оригиналната, така да се каже, но с тази попринцип се прикривам за пред хората. Какво друго.. Амии май това е основното. Не знам какво друго да кажа..
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 10:52 am

Той се замисли и попита:
-Ами...понеже си момиче.. харесваш ли плюшени играчки? Тигри? - и я загледа любопитно..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 12:12 pm

- Мда.. Но всичките ми играчки накрая винаги остават да си седят на някой шкаф и да събират прах - отговори тя и се засмя
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 12:17 pm

Той показа своята, която беше на брега и каза:
-Виж моята.. единствения ми спомен от миналото, когато видях как убиват родителите ми - след тези думи той се усмихна и каза:
-Искаш ли да играем на една игра.. ще си задаваме въпроси и ако отговорим правилно можем да правим с другия каквото си искаме, ако не.. той може да прави каквото си иска с нас.. а?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 3:04 pm

Момичето само кимна и каза:
- Ти питай първи
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 3:25 pm

Той се замисли и каза:
-Кой е най-високият връх на света - и я загледа лябопитно.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 3:27 pm

- Еверест - отговори веднага момичето
- Забавно е да летиш около него, но е малко хладно
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 3:34 pm

Той направи няква тъпа физиономия и каза:
-А-а-а.. правилно.. значи сега може да направиш квото искаш.... - той се ухили и каза:
-По-добре се възползвай, защото не знаеш какво съм ти намислил - и се ухили перверзно, като леко се размечта.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 3:53 pm

Нео не можеше да си измисли какво да направи, затова просто го напръска хубаво с вода, така че за малко да го удави Very Happy След това попита:
- Амии .. Каква е стойността на числото Пи ?
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 4:10 pm

Шадоу се замисли и каза:
-Ами.. не помня точно колко беше.. ама мисля че 3,14 или нещо такова... - след това избърса водата, която беше около очите му и се опита да види Нео.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 5:12 pm

- Правилно. Точно толкова е - каза тя
Погледна го и се замисли какво ли точно е решил да прави..
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 5:40 pm

Изведнъж той започна да изчезва. Стана на сянка... бавно се появи зад момичето и ръцете му изненадващо се плъзнаха по тялото й. Едната му ръка палаво навлезе в гащичките на момичето, а другата нахално се вмъкна във сутиена й. Нежно я погали между краката с два пръста, а с другата ръка се заигра със зърното й. Устните му я докоснаха по вратлето и се доближиха до ушенцето й. Усмихна се и каза:
-А сега въпросът, който ще ти задам е.. на кой вид коне е кръстен американски автомобил? - и след това допълни:
-А бонусът е "Искаш ли да продължа?" - и продължи със бавни движения чакайки двата й отговора.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 6:00 pm

Нео изтръпна цялата, коато усети ръцете му върху тяото си, особено пък когато тръгнаха накъдето не трябва..
- Бака - измрънка тихо тя - Не знам отговора на първия въпрос
Явно пак я беше хванал неподготвена. Точно пък от коли най-малко разбираше. Все пак такова нещо не й беше нужно особено пък за да се придвижва.
Относно вторият въпрос.. Съвсем се изчерви, когато го чу.
- М-май е по-добре д-да спреш - едва успя да каже, като леко обърна главата си настрани и го погледна.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 6:04 pm

Той разбра желанието и, но.. тя отговори правлино за това той можеше да продължи, но.. реши просто да се придвижи пред нея и да я целуне отново. Езичето му се заигра с нейното и целувката беше дълга и страстна. Ръцете му я баха прегърнали през кръстчето и той каза:
-Добре... спирам... за сега - след което я загледа и каза:
-Но при следващия въпрос може и да продължа - и се усмихна самоводолно:
-И така.. какво ще ме питаш?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 6:10 pm

Нео погледна засрамено настрани. Сега трябваше да измисли някой труден въпрос. Сети се за един, но дори тя самата не знаеше отговора му. Но все пак реши да рискува и попита:
- Колко пегаса са останали на света?
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 6:40 pm

Той направи някаква странна физиономия и каза:
-Ще те зарадвам... не знам отговора на този въпрос - след тези думи той я погледна и зачака да види какво ще направя тя.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 7:48 pm

- И аз ще те зарадвам. Нямам си и на идея какво да направя. - каза Нео и се засмя.
Затова просто леко се отдръпна от него, като започна да си плува наоколо, чакайки въпроса му,
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 7:58 pm

Той се почеса и каза:
-А аз си мислех че ще получа шамар - след тези думи той я загледа и зака:
-Добре.. въпрос.. на колко години е най-възрастния пегас
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 8:22 pm

- Нямам си и на идея - беше отговорът на момичето
- Най-възрастният, когото аз познавам, беше на около 200. Но със сигурност има и по-възрастни.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 8:35 pm

Той заплува към нея и щом я доближи каза:
-Това което искам да направя с теб е да те опозная и да имаме дете. Как смяташ.. дали ще се получи нещо?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 EmptyПет Май 20, 2011 8:47 pm

- Ъъ опознаване? Ии .. ДЕТЕ ?!
Нео определено в момента беше като ударена с мокър парцал. Помисли, че нещо й се е причуло. Та те се познаваха от едва няколко часа, пък камо ли да става на въпрос за деца.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото езерце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкото езерце
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shadow Nightmares :: Околностите :: Езерото-
Идете на: