Shadow Nightmares
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cosmic shame 4 fame!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пътечката към върхът

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 10:45 am

Той се замисли за малко и каза:
-Добре.. и без това.. ще сме квит.. Никой не е виждал лицето ми до сега - след тези думи той свали бавно качулката и червената му коса блесна на слънцето. Той се усмихна и каза:
-А да.. или който го е видял.. не е сред живите, но.. това е защото са глупаци - след тези думи я погледна в очите и попита:
-Е? Гледката харесва ли ти?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 10:52 am

Нео леко кимна, замислейки се над думите 'или който го е виждал.. не е сред живите'. Е тя нямаше да умре. Не трябваше.
Отново се приближи до момчето и каза:
- Е, готов ли си за полета?
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 10:54 am

Той се ухили като малко дете и каза:
-О-о-о ДА!!! Искам.. - доближи се до нея и плавно отскочи от земята, като се качи на гърбът й. Погали я по дължината и каза:
-Леле.. Много си готина.. нямам търпение да те пояздя - и лекичко я прегърна през вратлето..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 10:58 am

Пегасът разпери криле, замахна няколко пъти с тях и бявно се издигна нагоре. След секунди вече беше доста над върховете на дърветата. Като за начало летеше плавно, без резки дивения..
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 11:10 am

Шадоу я погали и се отпусна. Разпери ръце и каза:
-Това е... невероятно.. Аз летя.. аз съм свободен и съм там, където са само властващите същества - след което затвори очи и каза:
-Давай.. - след тези думи лекичко я побутна с крака по корема (като каубой) и продължи:
-Да летим по-бързо от орлите, да се издигнем по на високо от Еверест.. да почувстваме свободата.. ам.. впрочем.. - доближи се до ушенцето на пегаса и попита:
-Какво ти е името? Аз съм Шадоу..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 11:19 am

- Нео - отговори тя
След като се издигнаха много високо, пегасът каза:
- Дръж се здраво
И се спусна рязко надолу, прибирайки леко крилата си назад. Сега двамата падаха свободно към земята. Дърветата, от малки точки в далечината, ставаха все по-големи и по-големи..
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 11:29 am

Той отпусна ръцете си и себе си.. Вместо да се държи здраво той направи точно обратното. Отпусна се и почувства свободата. Изкрещя:
-Яхуууу (стил Блек Стар) и след секунда усети, че се отделя от Нео. Усмихна се и допълни:
-Спокойно.. няма какво да ми стане.. аз не съм обикновен човек - след тези думи отвори очи.. усминхат до уши.. злобничко (като на Аватара) и използва силите си, за да се превърне в сянка. Момента преди да се размаже в земята той просто се сля с нея.. Влезе и се показа на повърхноста. Жив и здрав. Загледа към пегаса и каза:
-Това беше най-невероятното нещо, което съм изживявал..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 11:35 am

Пегасът, преди да се забие в земята, разпери криле и остана да кръжи из въздуха, като летеше доста ниско.
- Е, радвам се, че ти хареса - каза на момчето
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 11:37 am

Той го загледа отдолу и каза:
-Много си красива, докато си във въздуха - след това се огледа и попита:
-Ами.. искаш ли да бъдем приятели?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 12:36 pm

Приятели? Какво ли точно начеше тази дума. Странно, но Нео не знаеше напълно значението й. До сега не беше имала приятели.
- Защо пък не - каза тя и отново се приземи пред Шадоу
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 12:55 pm

Той я огледа и каза:
-Егати якото.. ти си ми първата приятелка.. и... абе яко си е.. - след тези думи той се почеса и каза:
-Аз имам такова.. да си взема играчката - и изчезна за секунда.. изведнъж се появи с едно Тигърче в ръка...
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 1:01 pm

Тигърчето привлече вниманието на Нео. Пегасът се приближи и внимателно го побутна с муцуната си.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 1:03 pm

Той погледна тигърчето, след това Нео и каза:
-Виж.. това е Дарко.. той е моя приятел и споделям всичко с него - и показа плюшената играчка пред себе си. Усмихна се и попита:
-Харесва ли ти? - и се усмихна с едно детско изражение..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 1:09 pm

Нео кимна в отговор на въпросът му.
- Ти поне си споделял с някого
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 1:11 pm

Той се усмихна и отдръпна тигърчето. Загледа красивото същество пред себе си и каза:
-Вече ще споделяш с мен - след това се доближи до нея. Започна да я гали по муцунката с едната си ръка, а с другата държеше тигърчето и попита;
–Има ли нещо, което искаш да ми споделиш?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 1:14 pm

- Ами не мисля. Така де, не съм и свикнала да споделям - отговори пегасът, след което се замисли за нещо и попита
- Ами какво стана с мисията ти .. или поръчка .. абе там каквото беше
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 1:20 pm

Той се почеса и каза:
-Ами.. тва беше скучно.. отидох да го убия и как да кажа.. абе.. той е някаф дето си измисля супер сили и за тва е жив..и .. кажи речи скучна ми е.. - изведнъж се сети и каза:
-Ей.. ти смени темата.. не каза дали искаш да споделяш.. и.. от къде знаеш за мисията.. - доближи си муцуната до нейната. Загледа я в очите и каза:
-Хаайде.. сподели ми.. няма да те изям.. по-скоро може да си разменим.. факти, защото гледам те е срам или страх да споделиш.. Така.. нека започнем със въпросите.. какво искаш да знаеш за мен - и се ухили..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 1:24 pm

- Аа за мислята знам защото .. - Нео започна да овърта. Май не трябваше да казва, че тя беше онова момиче, което си седеше на клона и ги гледаше
- Аа нали преди това си летях наоколо и ви чух.. Иначе вече разбрах, че си наемен убиец. Но какви същества убиваш?
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 1:30 pm

Той се замисли и каза:
-Еми.. лоши.. такива, дето заслужават да умрат.. примерно.. убийци, наркодилъри и т.н... каквито ми поръчат.. Мафиоти.. най-вече - след което се замисли и каза:
-Да но тогава не те видях да кръжиш или да си някъде там.. щях да те забележа.. бяхме само аз.. Оня дето поръча мисията и едно момиче.. на един клон..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyСъб Май 14, 2011 1:51 pm

- Там бях. Не помниш ли? Когато още беше сам летях наоколо. Ако изобщо си ме забелязал тогава.. - измрънка набързо Нео
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyНед Май 15, 2011 1:07 pm

Той се усмихна и каза:
-Забелязах те, но беше само в началото.. след това изчезна някъде, но.. както и да е.. може да съм бил доста напушен - и се засмя, след което попита:
-Какво ти се прави?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyНед Май 15, 2011 4:57 pm

Нео се успокои, че за сега не е разкрита. Тя започна бавно да обикаля около момчето, като каза:
- Не знам. Защо ти не избереш нещо?!
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyНед Май 15, 2011 5:49 pm

Той се замисли и каза:
-Ами аз избрах летенето.. сега ти може да поискаш каквото си искаш от мен... - той се замисли и каза:
-Така де.. ако искаш може да отидем до някое друго място.. където ти харесва повече и да правим нещо, което ще ти хареса..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyНед Май 15, 2011 7:55 pm

Всъщност, като кон с крилца, Нео не я биваше много в измислянето на забавления. Пък и не знаеше какво точно би харесало на момчето, затова попита:
- Ами .. Има ли място, където искаш да отидеш? Каквото и да е то..
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 EmptyНед Май 15, 2011 8:13 pm

Той се замисли и каза:
-Мога да отида до водопада или езерото, да поплувам малко..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пътечката към върхът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътечката към върхът   Пътечката към върхът - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пътечката към върхът
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shadow Nightmares :: Околностите :: Планината-
Идете на: