Shadow Nightmares
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cosmic shame 4 fame!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Малкото езерце

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 5 EmptyНед Май 22, 2011 4:01 pm

Той я погледна и каза:
-Еми добре.. - след което се снижи до нейното ниво и продължи:
-Роден съм преди 899 години.. в Америка.. Отраснах като индианец, но някакъв експеримент ме направи това, което съм.. Сянка.. и сега живея в сянката на другите.. Никой не знае за съществуването ми.. никой не знае кой съм...дори и аз.. След това преживях смърта на родът си.. на децата си.. на.. внуците.. на всички.. сам съм.. и преживях историята на Америка.. Станах работник, милионер, мафиот, гангстер и наемен убиец.. какво ли още не..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 5 EmptyНед Май 22, 2011 4:05 pm

Нео си го представи във всичките тези образи, които той изброи. Определено беше доста объркана.
- Доста .. ъъ .. странна история - бяха единствените й думи. Друго не можеше да каже. Просто историяа още веднъж мина през главата й и тя се опита да я обмисли хубаво ама шанс..
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 5 EmptyНед Май 22, 2011 4:11 pm

Той се усмихна и каза:
-Еми.. да знаеш какво е трудно.. различни дрехи.. различно държание.. какво ли не.. сетих се.. искаш ли да си поиграеш с мен.. в смисъл... даваш ми роля и аз ще се опитам да я изпълня.. а?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото езерце - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкото езерце
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shadow Nightmares :: Околностите :: Езерото-
Идете на: