Shadow Nightmares
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cosmic shame 4 fame!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Малкото езерце

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Mukuro Rokudo
Admin
Mukuro Rokudo


Брой мнения : 73
Join date : 06.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyНед Май 08, 2011 6:45 pm

...
Върнете се в началото Go down
https://shadow-nightmares.bulgarianforum.net
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyПон Май 16, 2011 11:20 am

Скоро Нео и Шадоу пристигнаха при малкото езеро. За щастие времето беше хубаво и идеално за плуване. Пегасът вървеше бавно по тревата, докато накрая не доближи самата вода. Застана на брега и се загледа в отражението си.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyПон Май 16, 2011 11:38 am

Шадоу се доближи до водата. Огледа се във нея и каза:
-Еми.. аз влизам.. - започна да се съблича и каза:
-А ти? Страхуваш ли се от водата?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyПон Май 16, 2011 1:36 pm

- Попринцип не - отговори пегасът
- Но мисля първо отново да полетя
Животното се изправи на задните си крака и няколко пъти замахна с крилете си
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyСря Май 18, 2011 8:45 am

Той се съблече и каза:
-Еми.. добре.. чакам те тук - след това навлезе бавно във водата..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyСря Май 18, 2011 11:57 am

Пегасът отново се издигна във въздуха. Направи няколко кръга над самото езеро, след което набра скорост и разко се издигна нагоре. После пак се спусна и отново се издигна. Така няколко пъти, докато накрая полетя нанякъде, скривайки се зад облаците.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 12:08 pm

Момчето стоеше чисто голо в средата на езерото и си играеше с водата. Огледа се в образа си и каза:
-Кой си ти? - след което се замисли над нещата, който е изживял и забеляза, че във водата нямаше отражение..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 2:44 pm

След малко някъде наблизо отново се чу трошене на клони, а след това и падане на дърво. Упсс.. още едно лошо приземяване на конят с крилца. Само дето пегасът също го нямаше. Единственото нещо бяха 1-2 паднали дървета на около 10-15 метра от самото езерце.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 6:20 pm

Шадоу чу това и със рязко обръщане на тялото му той се затича към нястото, където се приземи пегаса. Той чичаше и се надяваше животното да е добре.. Тъкмо се беше привързъл към някого. Той се размяташе и се надяваше да стигне навреме.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 6:44 pm

Когато той стигна до мястото, завари там единствено падналите дървета.
Листата им изведнъж се размърдаха и изпод тях се чу някакво мрънкане и тук-там някоя псувня. След малко няколко клона се разместиха и се показа едно момиче. Черна коса, сини очи, не много високо, но сравнително добре изглеждащо .. като махнем оплетените в косата му листа. Мда, това беше момичето от по-рано в гората..
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 7:10 pm

Той я загледа. Доближи се и клекна пред нея без да се замисля с какво облекло е. Усмихна се, подаде ръка и попита:
-Добре ли си красавице? Нужда от помощ? - и зачака да види реакцията на момичето от добротата му...
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 7:16 pm

Момичето го погледна и забеляза как е облечен /или по-точно съблечен/ той. Обърна се на другата страна, че малко взе да я хваща срам и имзрънка:
- Ааа не .. Добре съм си
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 7:18 pm

Той я загледа и каза:
-Но ти падна така. Поне ми позволи да те заведа до някой доктор или да те нося на гръб. Може да си си изкълчила нещо.. - след тези думи той я загледа и попита:
-Притеснява ли те нещо?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 7:50 pm

Момичето се исправи, поиступа си дрехите и започна да маха листата от косата си.
- Спокойно. Добре съм. Нищо ми няма.
Усмихна се и допълни:
- Не съм слабото момиченце, което на пръв поглед изглеждам.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 7:52 pm

Той се почеса и каза:
-Еми.. добре.. щом казваш.. - след това се обърна към езерото и допълни:
-А аз не съм толкова прост, колкото изглеждам.. - и след това продължи към водата. Усмихна се и попита:
-Искаш ли да влизаш в езерото.. мога да го оставя само на твое разположение - и след това навлезе до кръста, погледна я и зачака отговора й.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 7:58 pm

- Не изглеждаш прост - каза момичето и се засмя, след което тръгна след него.
Влезе до колене в езерото, както си беше с дрехите и се загледа в момчето пред себе си.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 8:04 pm

Той стоеше и я гледаше след това попита:
-Ако искаш ще се обърна, за да се съблечеш.. - ухили се и каза:
-Все пак.. изглеждаш срамежлива - след тези думи той се почеса и се завъртя така, че да е с гръб към нея.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 8:06 pm

Нео свали тениската си, след това и късите панталонки и остана по белbо. Засили се и направо скочи във водата.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 8:09 pm

Той си стоеше и се беше загледал напред, като се беше замислил... тя позната ли му е от някъде или просто искаше да се запознае с нея.. Мислеше и мислеше... и мислеше.. а момичето не се знаеше къде можеше да доплува..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 8:21 pm

Момичето се показа на повърхността на около метър зад него.
- Сега какво? Просто ще стоим и ще си мълчим ли? - попита то
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 8:25 pm

Той я погледна и каза:
-А? - след това се усети и каза:
-Еми.. ако искаш може да играем на нещо.. - бавно се приближи до нея и застана на около крачка разстояние. Огледа я и се доближи, като ръката му се насочи към лицето й, но изведнъж той докосна косата й. Тя беше мокра, но имаше нещо в нея. Извади едно листо и каза:
-Това такова.. - захвърли го на страни и я загледа, като попита:
-Не те ли познавам от някъде. Тези прекрасни очи са ми много познати..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 8:34 pm

Отново една усмивка се появи на лицето на момичето
- В гората се видяхме за малко. Ако изобщо все още си ме спомняш
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 8:42 pm

Той се почеса и каза:
-А-а-а. Ти си онова момиченце, което ме шпионираше.. - след това се замисли:
-И сигурно и преди малко си ме шпионирала.. докато се къпех.. - доближи се до нея и я попита тихо на ушенце:
-Хареса ли ти гледката да ме гледаш без дрехи?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 8:58 pm

- Не съм те шпионирала. Особено пък този път - възрази момичето
- Аз просто си лет.. - спря се за малко. Без да иска щеше да каже каквото не трябва.
- Просто си обикалях наоколо. Съвсем случайно попаднах тук..
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце EmptyЧет Май 19, 2011 9:10 pm

Той се замисли и каза:
-Добре.. обикаляла си, но падаш от дърво. Цялата си в клони и листа и искаш да кажеш, че не си се криела и не си ме шпионирала.. тогава.. какво си правела близко до езерото, в което аз се къпех? - и я погледна с една любопитна физиономийка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото езерце Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкото езерце
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shadow Nightmares :: Околностите :: Езерото-
Идете на: