Shadow Nightmares
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cosmic shame 4 fame!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Малкото езерце

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyСъб Май 21, 2011 5:10 pm

Само че Нео изобщо не обръщаше внимание на сянката си. Гледаше близките дървета, да не би да се е качил на някое. След това отиде и до водата и се загледа в нея. Може би пък се нбеше потопил там.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyСъб Май 21, 2011 5:19 pm

Когато тя се загледа във водата сянката се протегна и я хвана за дупето, след което стисна силно и след това изчезна и застана на мястото си, като нейна сянка..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyСъб Май 21, 2011 5:42 pm

- Аа .. Бакаа ! - извика момичето и ядосано започна да се оглежда отново
- Къде сии ?! Само да те намеря ще.. ще.. ще..
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyСъб Май 21, 2011 5:49 pm

Тя усети само как "сянката й" я гъделичкаше по бедрата.. просто.. нещо я докосваше, но.. то не беше там..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyСъб Май 21, 2011 6:01 pm

Момичето усети как нещо или по-скоро някой я докосваше по бедрата и изтръпна
- Шадоооуу .. - измърмори то - Хайде покажи се вече. Знам, че си ти, перверзник такъв.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyСъб Май 21, 2011 6:12 pm

Изведнъж главата му се подаде точно между краката й и той попита:
-Как разбра че съм аз? - загледа я и като се загледа точно там.. където искаше каза:
-А и.. не съм перверзник.. гледам там, защото е красиво - после я погледна в очите и каза:
-Така де.. сега какво печелиш?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyСъб Май 21, 2011 6:16 pm

Нео се стресна, оттъпи няколко крачки назад и задърпа тениската си надолу, за да не се вижда нищо..
- Естествено, че ще си ти. Няма никой друг тук. А и само ти си позволяваш да си толкова перверзен. И да, перверзен си. Не отричай!
Замисли се за малко и допълни
- Амии не знам какво печеля. За такова нещо не бяхме говорили.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyСъб Май 21, 2011 6:30 pm

От сянката се показа цялото му тяло и той каза:
-Знам какво печелиш.. мен и моята перверзност.. сега кажи.. искаш ли да си споделяме перверзни неща?
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyСъб Май 21, 2011 6:37 pm

- Амии споделяй .. щом искаш - отговори момичето и го погледна леко очудено, но все пак й беше интересно какво ли точно ще сподели той.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyСъб Май 21, 2011 6:57 pm

Той се замисли и каза:
-Снощи си представих как го правя с пегас и той се превърна в момиче, лоето искаше все повече и повече..- след тези думи я погледна и каза:
-Твой ред е.. кажи нещо ерверзно, за да знам как да те... задоволя
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyСъб Май 21, 2011 8:49 pm

- Ама не е казано, че трябва да ме такова .. ъъ .. задоволяваш - каза Нео и го погледна странно
- А аз нямам какво да разказвам.. Не си падам голяма перверзница - допълни и се засмя
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 6:38 am

Той я погъделичка лекичко и каза:
-Ако не кажеш... ще те гъделичка... или пък.. - загледа я и каза:
-Може и да направя онова, което ти разказах - и се ухили.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 7:40 am

- А нее, недей. - измрънка Нео и отново се дръпна леко назад, като за малко да падне във водата, но успя да запази равновесие.
- Ама аз наистина няма какво да разкажа.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 10:04 am

Той я загледа и каза:
-Лъжеш.. - и започна да я гъделичка нахално.. Гъделичкаше я.. и накрая каза:
-Тогава.. ми разкажи... нещо, което не би разказала на никой..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 10:45 am

Нео отново се смееше като луда. Така ставаше, като имаше много гъдел. Когато той спря да я гъделичка, едва успявайки да си поеме въздух, каза:
- Ами .. Нещо, което не бива никой да знае.. Хмм.. Да, сетих се! Не тярбва да казвам на никого, че бях разкрита. Така де, че ти знаеш каква съм.. Не биваше да показвам пред другите онова крилатото черно нещо.. тоест пегаса. Сега ако ме хванат, че съм се разкрила.. Ужас!
Лицето й придоби разтревожен вид и тя започна отново да се оглежда, мислейки си:
"Ако разбере някой от по-възрастните.. Какво ми се пише самоо.."
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 12:20 pm

Той я целуна и каза:
-Така лии? Значи ако аз кажа на някого това ще е лошо - след тези думи се осмихна и каза:
-Ако правиш перверзни работи с мен.. няма да те издам - и се ухили самодоволно
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 1:43 pm

- Издай ме. Никой няма да ти повярва. Според хората пегасите вече не съществуват - каза момичето и се усмихна самодоволно.
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 1:52 pm

Той прилепи тялото си до нейното и каза:
-Аз ще те издам на пегасите.. - след което я загледа и се доближи до нея, като каза:
-Дали те ще ми повярват
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 2:32 pm

- Не знаеш как да ги намериш - каза отново момичето без да сваля самодоволното си изражение от лицето си
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 2:43 pm

Той я загледа и каза:
-Тогава ще ги извикам - след това леко се надигна, огледа се и започна да крещи:
-Ей.. пегаси.. има ли пегас наоколо? Трябва да ви кажа нещо много важно.. - след това я погледна и попита:
-Е? Кой искаш да те напляска? Те или аз? - и се ухили.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 2:48 pm

Нео се премести от мястото си, застана до едно близко дърво и се облоегна на него.
- Никой - отговори тя - Надали ще се появи друг крилат кон тук
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 3:19 pm

Той се доближи до нея. Облегна се и каза:
-Добре де.. извинявай.. лигавих се.. сега.. ще.. абе.. ще направя всичко, за да приемеш извинението ми - и направи една такава.. мила физиономийка.
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 3:24 pm

- Извинението вече е прието - отвърна Нео и се усмихна
- А и наистина ще ти е малко трудно да намериш пегас и да ме издадеш на него
Върнете се в началото Go down
Shadow

Shadow


Брой мнения : 133
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 3:30 pm

Той се усмихна и каза:
-Ами.. аз не искам да те издам.. а да съм с теб.. забавно ми е.. а и... ти си първия човек.. така де.. същество, с което споделям..
Върнете се в началото Go down
The Black Pegasus

The Black Pegasus


Брой мнения : 136
Join date : 08.05.2011

Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 EmptyНед Май 22, 2011 3:42 pm

Нео седна на земята, все още облегната на стъблото на дървото. Погледна го и каза:
- Ами, тогава ще се проявя като добър слушател. Можеш да споделяш колкото си искаш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото езерце - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото езерце   Малкото езерце - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкото езерце
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shadow Nightmares :: Околностите :: Езерото-
Идете на: